ul. Lanciego 16, Ursynów | +48 22 121 78 64 | +48 575 786 444

India King - Restauracja Indyjska


Najlepsza indyjska restauracja


India King nie jest zwykłą, kolejną knajpką. To wyjątkowa restauracja indyjska, w której liczy się każdy szczegół: od obsługi klienta, po smak potraw . Idealnie doprawione i pięknie serwowane dania muszą zachwycić naszych gości. Witamy Cię więc zgodnie z indyjskim obyczajem: z otwartymi ramionami i uśmiechem na twarzy. Nasza indian restaurant zabierze Cię w podróż do kolorowego kraju pachnącego bogatą paletą kolorowych przypraw - paszport jest niepotrzebny. Spróbuj również wygodnej opcji - zamawiania jedzenia online. Niech twoje kubki smakowe przygotują się na niezwykły taniec.


Tradycja i przywiązanie


Dla nas gotowanie to nie tylko obowiązek. Kuchnia indyjska to kultywowanie tradycji naszych przodków i oddanie im hołdu. Liczy się sposób przyrządzania i serwowania potraw. Jedzenie jest dla Hindusów niezwykle istotne, bo reprezentuje rodzimy kraj. A jest się czym chwalić. Jeśli sam smak nie wystarczy Wam do tego, aby poczuć się jak w Indiach. Restauracja indyjska India King to kolorystyczne odzwierciedlenie orientalnej sztuki - mnóstwo żywych kolorów, zapierające dech w piersiach obrazy i ten niesamowity zapach przypraw dodawanych do dań z naszego menu. Tego nie da się opisać - ten klimat trzeba poczuć osobiście. Jeśli jednak brakuje Ci czasu, warto skorzystać z możliwości zamówienia jedzenia z dowozem do domu. Prosto i szybko możesz cieszyć się swoimi ulubionymi daniami.


Wszystkie strony świata


Kuchnia indyjska jest jedyna w swoim rodzaju. Nie pomylisz jej z żadną inną. Przyrządzanie potraw jest niczym kulinarny rytuał odprawiany przez mistrzów. Próbując naszych dań, poczujesz się tak, jakbyś uczestniczył w mistycznym wydarzeniu, które pobudzi Cię do życia i odkryje przed Tobą zupełnie nowe doświadczenia. Charakterystyczne w niej jest odbicie zróżnicowania kulturowego Indii. Potrawy pochodzą z 4 stron tego kraju, tak jak 4 strony świata: wschód, zachód, północ i południe. Każda z nich ma swój niepowtarzalny smak zachwycający podniebienia. Oznacza to nic innego jak to, że za każdym razem możesz spróbować u nas kolejnych nowych zachwycających potraw. Dodatkowo już teraz możesz skorzystać z dowozu do domu, dzięki czemu będziesz mógł rozkoszować się indyjskim jedzeniem jeszcze szybciej niż kiedyś.

Catering


Już teraz każdy fan restauracji India King ma szansę zamówić jedzenie online. Wystarczy parę kliknięć, a ulubione dania zostaną dostarczone prosto na miejsce. Restauracja oferuje również catering warszawa ursynów, dzięki czemu wierni goście restauracji mogą rozkoszować się pysznym indyjskim jedzeniem również podczas ważnych dla nich uroczystości. Zamawianie online wspaniałych, kolorowych dań nie sprawi żadnych trudności. Ta prosta czynność zajmie mniej niż 5 minut ,a każdy klient będzie mógł cieszyć się pysznym jedzeniem u siebie w domu.